Sayfa Gösterimi : 9475

Dergi Hakkında

Anasayfa \ Dergi Hakkında

11
Nis.

DÜZCE ÜNİVERSİTESİ
DÜZCE TIP FAKÜLTESİ DERGİSİ
 
Düzce Tıp Fakültesi Dergisi (Düzce Tıp Dergisi / Duzce Medical Journal) (e-ISSN 1307- 671X), Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi’nce yayınlanmaktadır. Dergimiz; SCOPUS, EBSCO, EMBASE, Index Copernicus, DOAJ, ULAKBIM DERGİPARK, TÜRK ATIF DİZİNİ, TÜRK MEDLİNE indeksleri tarafından taranmaktadır. Dergimiz 1996 yılından itibaren yayınlanmakta olup, 2005 yılından sonraki bütün makalelere web sayfamızdan PDF formatında ulaşılabilmektedir.
 
Dergimiz serbest erişim politikasını benimsemiş olup, herhangi bir ödeme gerektirmeden yayınlanan yazılara tam metin olarak erişilebilmektedir. Bugüne dek düzenli olarak basılan dergimizin tüm sayıları web sayfamızda PDF formatında görünmektedir. Web sayfamızın adresi URL: www.tipdergi.duzce.edu.tr dir. Dergimiz yılda 3 sayı olarak basılmaktadır. Dergimizin uluslararası hakem kurulu da oluşturulmuştur.
 
 
  
BAŞ EDİTÖR
 
Tel: +90 380 5421390 Dahili:    Fax: +90 380 5421302 
Düzce Üniversitesi, Tıp Fakültesi Dekanlığı, Konuralp Yerleşkesi, 81620, Merkez; Düzce; Türkiye.
                duzcetipdergisi@gmail.com
 
 
Creative Commons Lisansı
DÜZCE TIP FAKÜLTESİ isimli yazarın DÜZCE TIP FAKÜLTESİ DERGİSİ / DUZCE MEDICAL JOURNAL (ISSN: 1307-671X) başlıklı eseri bu Creative Commons Alıntı-LisansDevam 4.0 Uluslararası Lisansı ile lisanslanmıştır. http://www.tipdergi.duzce.edu.tr/ bağlantısındaki esere dayalı olarak. Bu lisansın kapsamı dışındaki izinler http://www.tipdergi.duzce.edu.tr/ adresinde mevcut olabilir.

×